Logo Bayi, Logo Servisi, Logo Yetkili Bayi, Logo Yazılım Bayi

Logo Bordro Programı Zeytinburnu

Logo Bordro Programı Zeytinburnu

Orta ve büyük işletmelerde ciddi anlamda kayıtlar tutulması gerekmektedir. Alınan veya satılan ticari malların yanı sıra, personel bilgileri, bu işletmeler için olmazsa olmazlardan birisidir. Şirketlerin almış oldukları bu kayıtların artık en güvenilir ve kolay yöntemi Logo Bordro programı ile mümkündür. Kısa bir süre önce piyasada muhasebe programı ile büyük yankı uyaran firma, şirket yönetimi için sunmuş olduğu bu program sayesinde artık hem mali hem de idari tabloların tutulmasını daha kolay hale getirmektedir. Logo Bordro programı ile birlikte personel bilgileri dikkatli bir şekilde kayıt altına alınırken personellere verilen borç ve avans bilgileri de yine burada kayıt altına alınacaktır. Logo Bordro Demo Zeytinburnu edinebilirsiniz.

Logo Bordro Demo Zeytinburnu Mağazası

Logo Bordro Demo Zeytinburnu programında yapacağınız şeyler bunlar ile sınırlı değildir. Sistem internet tabanını kullanarak yapılacak olan personel giderleri, maaşları, Sosyal Güvenlik Kurumu kesintileri gibi ücretleri otomatik olarak hesaplamaktadır. Yapılan bu hesaplar neticesinde de şirket yöneticileri dilediği şekilde ödeme emri çıkartabilmekte ve herhangi bir banka ya da ATM noktasına gitmeden kiZeytinburnurin ücretleri ödenebilmektedir. Özellikle şubelikler veren firmalar için geliştirilmiş olan aynı veri tabanı uygulaması sayesinde dilediğiniz şubenin mali durumlarını kontrol altına alabiliyor ve olasu kötü gidişata son verebiliyorsunuz. Mali yönetim işlemleri sırasında İnsan Kaynakları bölümü şirketlerde ciddi bir şekilde çalışmaktadırlar. Fakat bu kurumlar bazı durumlarda yanlış hesaplamalar ya da dosya kayıpları gibi durumlar ile karşı karşıya kalabilirler. Her ne kadar elde edilen karlar şirketleri ayakta tutsalar da idari yönetim de performansı etkileyen diğer bir faktördür. Özellikle çalışan kiZeytinburnurin maaş hesaplamaları ya da kıdem tazminatı gibi konuları yine bu program sayesinde hesaplanmaktadır.

Logo Bordro Demo Zeytinburnu mağazasına giderek kısa bir sürede programı temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra firmanın resmi internet sitesine giriş yaparak programın kısıtlı kullanımını sunan demo uygulamasını indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Demo uygulamada programın orijinalindeki özelliklerin tamamından faydalanabiliyorsunuz. Bu kullanım ise sadece kısa bir süre için geçerlidir. Ardından programı satın almaya karar verirseniz firma yetkililerine başvurarak gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Yazıyı Oyla

Logo Yetkili Bayi

Logo Yazılım Bayi ve Çözüm Ortağı olarak İstanbul, Kocaeli ve Azerbeycan şubelerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Bu Yazılarıda Beğenebilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir